Третій альбом рок-гурту "Проти Течії".

Коли ніч напуває світ чарівним зіллям, приготованим із краплинок роси, денної втоми та цвіту сонних трав, накриваючи землю зоряною ковдрою. Коли місячне марево, як ширма, за якою ховається інший світ, світ древніх богів і духів. Ці сутності, енергії володіють усіма стихіями та силами всесвіту, вони знають все про любов, ненависть, сум, радість, щастя... А також вони, через обраних, впливають на людей магією віршів, музики передаючи послання у цей світ. Мистецтво - це магія, а митці - це провідники, жреці, шамани між нашим та їхнім світами.

Третя платівка гурту має назву "Шаман-рок", у ній музикант постає, як волхв, шаман, провідник між потойбіччям і світом людей. Тільки боги й духи знають, як можна контролювати усі перечислені вище почуття, стихії і через митців передають це людям, щоб заспокоїти, оберегти, приборкати... Справжній творець ніколи не обирав свій хрест, бо він народився вже з ним і він живе, творить, діє в цьому світі й часі доти, доки є інструментом вищих сил. В цьому альбомі все, що пов'язано з магією, містикою, потойбіччям, раєм, пеклом, природою, стихіями та людиною. Це відгук древності у непролазних дрімучих лісах сучасного світу, де гурт змішав та приготував чарівне рок-н-рольне зілля з різних жанрів музики і назвав його "Шаман-рок".

Альбом записувався з 2020 по 2021 рік, зводився на студії звукозапису "MUSE". Пісні "Там, де наш початок" і "Привид" були написані давно, але з досвідом були переосмислені і гурт вирішив їх переписати й подати в новому, більш потужному саунді та аранжуванні. Синглами виходили пісні "У місячному мареві" та "Герої також плачуть", яка присвячується живому герою російсько-української війни Голіку Олегу Миколайовичу (Шайтан) і на яку було знято відеокліп. Восени 2020 року до синглів додалася пісня "Я буду з тобою" і з цих трьох композицій було випущено ЕР (міні альбом) під назвою "У пеклі й в раю".

Весною 2021 року гурт доєднався до проекту письменника, журналіста, громадського діяча Руслана Горового "Так працює пам'ять" на честь Дані Дідіка й презентував сингл "Прапор у крові", який присвячується Дані Дідіку та всім молодим революціонерам, які настільки люблять свою країну, що готові віддати за неї життя, нагадуючи іншим, якою ціною дається свобода. Таким чином до альбому додався ще один, раніше незапланований, але концептуально підходящий трек.

Жанр: рок, альтернативний рок, патріотичний рок, електро-рок, електро-гранж, симфо-рок, хард-рок, хеві-треш (власне визначення "шаман-рок").


Треклист:

1. У місячному мареві (муз., слова – Дмитро Кольчик)

2. Вогонь у тобі (муз., слова – Дмитро Кольчик)

3. Прапор у крові (муз., слова – Дмитро Кольчик)

4. Я буду з тобою (муз., слова – Дмитро Кольчик)

5. Монотонність доріг (муз., слова – Дмитро Кольчик)

6. Герої також плачуть (муз., слова – Дмитро Кольчик)

7. Привид (муз., слова – Дмитро Кольчик)

8. Вітру шум (муз., слова – Дмитро Кольчик)

9. Там, де наш початок (муз. – Дмитро Кольчик, Роман Бородюк; слова – Володимир Самброс, Дмитро Кольчик)

10. Не існуй, а живи (муз., слова – Дмитро Кольчик)


Над платівкою працювали:

Дмитро Кольчик (Рама Вішес) – вокал, бек-вокал, гітара, ак.гітара, бас-гітара.

Роман Бородюк (Brom) – клавішні, ударні (3, 5, 7, 8, 10), бек-вокал ( 8 ), запис.

Олег Лакатош – ударні (1, 2, 4, 9).


Обкладинка – Владислав Корнюк.

Зведення, мастеринг – Костянтин Мірошніченко (студія "MUSE").

Аранжування, запис, продюсування – Проти Течії.