Автор та виконавець пісні Дмитро Кольчик (Рама Вішес) розповів, що присвятили пісню товаришу Олегу Голику, який з 2014 воює на сході України.

“Мій друг та земляк Олег Голік (позивний Шайтан) вже п’ять років боронить нашу країну був відзначений не однією нагородою. Я пройшов з ним багато чого. Неодноразово був у них на передовій, де під час однієї з моїх поїздок, загинув наш друг Сергій  Гаркуша (Дизайнер) і як Шайтан його сам називав “братик”. Війна пов’язує людей, хоч і забирає найкращих. Пізніше, пережив з Олегом два його поранення за рік, також обоє пройшли наслідки “кохання”, він свого, я свого… Якщо перелічувати далі пережите, то можна написати цілу книгу спогадів…”, – розповідає Рама Вішес.

Нова композиція як і більшість пісень гурту покликана підіймати дух бійців та налаштовувати їх на перемогу.

“Я спустився в твоє пекло, скуштував його на смак”… Багато кому цікаво, що відчувають ті, хто побував у пеклі. Ідея пісні донести те, що вони відчувають. Я це відчув, спустившись туди, і вирішив поділитися пережитим”, – поділився автор пісні.


Про наш новий сингл пишуть .....

Слухати сингл «Герої також плачуть» на Soundcloud:
https://soundcloud.com/protutechiy/proti-tech-gero-takozh-plachut-single-2020
Офіційний сайт:
http://protitechiyi.co.ua/

Наш "Телеграм канал":
https://t.me/protytechiyi

Наш "Instagram профіль":
https://instagram.com/protu_techiyджерело https://zlatopil.com/all-news/rokery-z-kirovogradshhyny-prezentuvaly-novyj-singl-video?fbclid=IwAR2PFuXoOvhPyrHGJJ6Ggf7L9Sc-3Uk5Fm5nsaAbey_w19OAmgGvRYxBn4c