“Монотонність доріг” – це пісня з нового альбому “Шаман-рок”. У цій роботі поєдналися кохання, розлука, осінь, рок та гастрольні подорожі”, – розповів Рама.

 За його словами текст, який одразу був віршем був написаний в потязі, з його власної життєвої історії, тому кліп і має такі депресивні відтінки, бо все пережито й пропущено через душу й серце лідера гурту.

“Деякі фрагменти відео знімалися в потязі, під час гастролей, деякі були спеціально відзняті на соляному озері Солонець-Тузли, яке знаходиться в с. Рибаківка, Миколаївської області, а все інше – в Києві та рідному Кропивницькому”.


Довідка:

Рок-гурт “Проти течії”, створений у грудні 2011 року у місті Знам`янці, широко відомий за межами нашої області та країни, учасник та переможець багаточисленних конкурсів та фестивалів. Соліст гурту Рама Вішес не раз відвідував хлопців в “гарячих точках” на сході України.

Тож патріотичний рок, який транслюють виконавці та автори своїх пісень, має широке коло шанувальників серед патріотів та захисників нашої країни.

Насолоджуйтеся новою роботою гурту.
https://www.youtube.com/watch?v=wzee1Z94Wtg

Джерело: https://zlatopil.com/all-news/rokery-z-kropyvnytskogo-vypustyly-novyj-klip-video